Koki Holding Co., Ltd. (dawniej Hitachi Koki) to jeden z największych światowych producentów elektronarzędzi. Od 1948 roku zajmujemy się projektowaniem i rozwojem produktów wyposażonych w najbardziej pionierskie japońskie technologie. Te innowacje pomogły rozwinąć nasze elektronarzędzia, aby wspomagać profesjonalistów w osiąganiu jak najlepszych wyników. Posiadamy 10 fabryk rozlokowanych na całym świecie dbając o to, aby zachowane byty najwyższe standardy jakości, a użytkownicy mieli możliwość osiągania korzyści z użytkowania najbardziej zaawansowanych i niezawodnych technologii.
W Polsce przedstawicielem koncernu jest Hikoki Power Tools Polska Sp. z o.o. Marka jest obecna na polskim rynku poprzez sieć swoich dystrybutorów już od początku lat 80-tych, zaś rejestracja firmy nastąpiła w październiku 1997 roku.
Hikoki to marka elektronarzędzi przeznaczona dla segmentu profesjonalistów. Dla tych wszystkich, którzy cenią sobie doskonałe parametry techniczne oraz niezawodność. Elektronarzędzia naszej firmy doskonale sprawdzają się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach pracy.
Hikoki jest członkiem European Power Tool Association.

Sankyo Diamond Industrial Co Ltd. to pionier w produkcji narzędzi diamentowych. To pierwsza firma na świecie, która wprowadziła do swojej oferty tarcze diamentowe przeznaczone do cięcia na sucho. Firma została zakupiona w 2005 roku przez Hikoki (Hitachi Koki).

 

Założona w Japonii Sankyo Diamond Industrial działa na światowych rynkach od 1965 roku, a od 1994 roku ma swoje oficjalne przedstawicielstwo w Europie (Sankyo Europe BV z siedzibą w Holandii). Sankyo słynie przede wszystkim z szerokiego asortymentu wysokiej jakości tarcz diamentowych do cięcia i szlifowania. Nowoczesne fabryki w Japonii (Ebina i Nabari), które zatrudniają ponad 200 pracowników, produkują szeroką gamę narzędzi diamentowych w najwyższym reżimie materiałowym i technologicznym. Własne centrum badawcze nieustająco opracowuje nowe produkty, które pozwalają nie tylko na bardziej wydajną i szybszą pracę, ale też ustanawiają nowe standardy rynkowe w relacji jakości produktu do jego ceny.

Oferta Sankyo to w całości propozycja dla profesjonalistów. Obejmuje ona jednak zarówno produkty wielozadaniowe o przystępnych cenach, jak i wysokospecjalizowane produkty przeznaczone do bardzo specyficznych zastosowań.

Producent HIKOKI: 61 produktów

    HIKOKI  młotowiertarka    DH18DBL W4Z HIKOKI młotowiertarka DH18DBL W4Z
Producent: HiKOKI
Cena: 1 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
HIKOKI akumulator 18V  5,0Ah HIKOKI akumulator 18V 5,0Ah
Producent: HiKOKI
Cena: 349,00 zł
szt.
zobacz więcej
HIKOKI gwoździarka 1890 DBCLW9Z HIKOKI gwoździarka 1890 DBCLW9Z
Producent: HiKOKI
Cena: 2 385,00 zł
szt.
zobacz więcej
HIKOKI latarka UB18DGL 14,4/18,0V HIKOKI latarka UB18DGL 14,4/18,0V
Producent: HiKOKI
Cena: 307,00 zł
szt.
zobacz więcej
HIKOKI mieszadło UM16VST2 HIKOKI mieszadło UM16VST2
Producent: HiKOKI
Cena: 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
HIKOKI młotowiertarka DH 18DSLW4Z HIKOKI młotowiertarka DH 18DSLW4Z
Producent: HiKOKI
Cena: 830,00 zł
szt.
zobacz więcej
HIKOKI młotowiertarka DH 26 PC WSZ HIKOKI młotowiertarka DH 26 PC WSZ
Producent: HiKOKI
Cena: 637,00 zł
szt.
zobacz więcej
HIKOKI młotowiertarka DH 28 PCY WS HIKOKI młotowiertarka DH 28 PCY WS
Producent: HiKOKI
Cena: 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl