Trudno wyobrazić sobie ogród bez funkcjonalnego węża do podlewania. To dzięki niemu możesz zawsze zapewnić swoim roślinom czy trawnikowi odpowiednie warunki do wzrostu, szczególnie podczas suchego, upalnego lata. Oczywiście przyda się również podczas mycia narzędzi lub samochodu, napełniania baseniku dla dzieci oraz wielu innych prac. Warto od razu zainwestować w solidny model, który posłuży Ci wiele lat, pamiętając o dobraniu jego odpowiedniej długości. Najlepiej też natychmiast zaopatrzyć się w wózek do węża ogrodowego lub wąż ogrodowy ze stojakiem – ułatwi to odpowiednie przechowywanie i transportowanie sprzętu, tak, aby na dłużej zachował szczelność i wszystkie swoje właściwości.

Węże, wózki i stojaki na wąż ogrodowy

CELLFAST zestaw DISCOVER 1/2" 20mb CELLFAST zestaw DISCOVER 1/2" 20mb
Producent: CELLFAST
Cena: 215,00 zł
szt.
zobacz więcej
SG wąż ogrodowy 1/2" 20mb SG wąż ogrodowy 1/2" 20mb
Producent: STALCO
Cena: 34,99 zł
szt.
zobacz więcej
Staco  wąż ogrodowy 1" 25mb Staco wąż ogrodowy 1" 25mb
Producent: STALCO
Cena: 139,99 zł
szt.
zobacz więcej
Stalco  wąż ogrodowy 1/2" 50mb Stalco wąż ogrodowy 1/2" 50mb
Producent: STALCO
Cena: 88,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wąż ogrodowy – na stojaku czy na wózku?

O każdy wąż ogrodowy należy dbać – absolutnie nie powinno się dopuszczać do powstawania zagięć, trzeba też unikać jego splątywania. Najłatwiej tego dopilnować, wykorzystując specjalne wózki lub stojaki. Są one wyposażone w bęben, na który można łatwo nawinąć przewód, gdy nie jest używany. Dzięki temu możliwe jest zarówno bezpieczne, jak i wygodne przechowywanie. Sam wąż ogrodowy powinien być odporny na promieniowanie UV oraz wysokie i niskie temperatury. Nowoczesne modele, które znajdziesz w naszej ofercie, są też wyposażone w system zapobiegający rozrostowi glonów. Przed zakupem sprawdź również maksymalne ciśnienie robocze rozpatrywanego modelu.

Co wybrać? To zależy od Ciebie. Wąż ogrodowy ze stojakiem to bardzo proste, a jednocześnie praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu ogrodach. Możesz również kupić stojak oddzielnie. Jeśli zaś zamierzasz przenosić wąż w obrębie ogrodu, idealnie sprawdzi się wózek. Pamiętaj, że długie przewody potrafią być bardzo ciężkie, dlatego narzędzie, które usprawni ich przenoszenie, może się okazać bardzo przydatne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl