Poszukując odpowiedniego sprzętu koszącego, warto zapoznać się z asortymentem naszego sklepu, w którym dostępne są różnego typu kosiarki. W zależności od wielkości trawnika można wybrać urządzenie elektryczne lub spalinowe. Wielu osobom bardziej odpowiadają maszyny na benzynę ze względu na fakt, że nie ograniczają zasięgu długością kabla i doskonale sprawdzają się na nierównym terenie. W ofercie mamy wiele kosiarek spalinowych marki STIGA, które spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników. Od dziesiątek lat ten szwedzki producent zajmuje się projektowaniem i produkcją narzędzi do utrzymania terenów zielonych, wprowadzając co jakiś czas nowoczesne rozwiązania sprawiające, że praca w ogrodzie jest jeszcze przyjemniejsza.

Mamy w sprzedaży różne modele sprzetu od tego producenta charakteryzujące się funkcjonalnością, wygodą użytkowania, a także estetycznym wyglądem. Zależnie od rodzaju mogą one mieć silniki STIGA, Honda czy Briggs&Stratton o różnej mocy. Wyposażono je w wiele innowacyjnych rozwiązań takich jak na przykład regulowany jednym kliknięciem uchwyt, centralne ustawianie wysokości noża czy funkcja mulczowania. Urządzenia te różnią się też wielkością, szerokością koszenia i pojemnością kosza.

Idealne narzędzie do strzyżenia trawnika - kosiarka spalinowa STIGA

Dlaczego warto wybrać markę STIGA? Przede wszystkim dlatego, że zajmując się produkcją tego typu sprzętu przez tak długi czas, producent dokładnie poznał oczekiwania swoich klientów, dopasowując do nich swoje rozwiązania. Kosiarki tej firmy są niezawodne, dobrze wykonane, ciche i wytrzymałe. Jednym z naszych bestsellerów jest maszyna spalinowa Combi 48 SQ ST 45, która cechuje się takimi parametrami, jak:

  • zakres koszenia do 46 cm,
  • kosz na ściętą trawę o pojemności 60 l,
  • silnik STIGA o mocy 2,2 kW,
  • funkcja zbierania, mulczowania, wyrzut tylny i boczny,
  • centralna regulacja wysokości koszenia,
  • koła na łożyskach kulkowych.

Każda kosiarka tego producenta jest godna polecenia, a wybór konkretnego modelu spalinowego zależy wyłącznie od potrzeb i preferencji przyszłego użytkownika. Nasz asortyment obejmuje produkty o mocy od 2,1 do 3,3 kW, także w wersji Combi, Turbo i TwinClip.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl