W ofercie naszego sklepu można znaleźć różny sprzęt do utrzymania małych i dużych trawników, wśród których dużą popularnością cieszą się urządzenia marki STIGA. Do koszenia mniejszych powierzchni najlepsza będzie niewielkich rozmiarów, lekka i zwrotna kosiarka elektryczna. Mamy kilka modeli różniących się miedzy sobą mocą, wysokością i szerokością ścinania, pojemnością kosza, a także funkcjonalnością. Wielu klientom spodoba się opcja mulczowania, ponieważ dzięki niej skoszoną i rozdrobnioną trawa można przeznaczyć na nawóz. Produkty tej marki wyróżniają się przemyślaną konstrukcją, dobrą jakością użytych materiałów, zwrotnością, lekkością i niezawodnością, co przekłada się na doskonałe opinie wystawiane przez użytkowników.

Marka STIGA od lat produkuje kosiarki elektryczne, spalinowe i traktory ogrodowe, aby klienci mieli możliwość dostosowania tych urządzeń do własnych potrzeb. Co więcej, ich cena jest bardzo atrakcyjna, biorąc pod uwagę świetną jakość wykonania.

Idealne narzędzie do koszenia trawy - kosiarka elektryczna STIGA

Tradycja tej szwedzkiej marki sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku. Nic więc dziwnego, że jej maszyny koszące są doskonalej jakości. Idąc z duchem czasu, projektanci firmy wprowadzają innowacje technologiczne, dlatego opinie o jej sprzęcie są bardzo dobre. Kosiarki, produkowane w jej fabrykach, są przemyślane, a praca z nimi w ogrodzie jest łatwa i przyjemna. Poza lekkością i zwrotnością elektryczne urządzenia tej marki są także ciche, funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, a ich niewielkie rozmiary pozwalają na zaoszczędzenie miejsca w garażu. Nie sprawiają też problemów przy przenoszeniu, gdyż projektanci z firmu STIGA wyposażyli je w specjalny uchwyt z przodu.

Mając do utrzymania niewielki teren przy domu, wystarczy nawet najmniejsza kosiarka elektryczna, która spełni oczekiwania właściciela. Można znaleźć wiele dobrych opinii o maszynach z funkcją mulczowania, dzięki której trawnik będzie odżywiony i odporniejszy na długo utrzymujące się upały. Mamy w ofercie wiele modeli różniących się wielkością i funkcjami, dlatego warto dokładnie zapoznać się z naszym asortymentem - zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl