Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Skręcasz meble, instalujesz drabinkę do ćwiczeń lub przyrząd do podciągania się? Zależy Ci na stworzeniu solidnego mocowania i połączenia? Zadbaj o odpowiednie elementy łączne do wykonania trwałej konstrukcji. W tej kategorii oferujemy okrągłe, płaskie, zwykłe podkładki metalowe ocynkowane do śrub i nakrętek spełniające normy PN, DIN, ISO. Dzięki temu wiesz, że kupujesz oryginalny produkt, który zapewni stabilność spojenia i bezpieczeństwo użytkowania.

Podkładka zwykła metalowa - zastosowanie

Standardowy element łączny pokryty cynkiem jest wykorzystywany w wielu sektorach i branżach gospodarki. Znajduje również zastosowanie w przydomowych warsztatach naprawczych i profesjonalnych zakładach remontowych. Ten niewielki metalowy komponent oddziela śrubę i nakrętkę od elementu, który jest łączony za ich pomocą, skutecznie minimalizując ryzyko poluzowania się i samoistnego odkręcenia. Podkładki zwykłe pokryte ocynkowaną powłoką dodatkowo chronią przed rdzą i korozją, dlatego powinny być stosowane w konstrukcjach narażonych na zmienne i agresywne warunki pogodowe.

Element zmniejsza tarcie, które powstaje podczas obracania nakrętki i rozkłada jego nacisk na większej powierzchni łączonego materiału. Do najbardziej powszechnych artykułów ze stali ocynkowanej należą klasyczne modele okrągłe płaskie według normy PN-82005, DIN 125, oraz ISO 7089. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zwykłych metalowych podkładek do śrub dostępnych w różnych średnicach wewnętrznych i zewnętrznych oraz grubościach. Produkty sprzedajemy pojedynczo i w zestawach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl