Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Na tej podstronie przygotowaliśmy metalowe podkładki sprężynowe, sprężyste, do śrub i nakrętek, które są dostępne w wielu rozmiarach, średnicach, grubości, twardości i kolorze. W ofercie mamy akcesoria ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, węglowej ocynkowanej. Zróżnicowany asortyment pozwoli na wybór odpowiedniego modelu. Zapraszamy do przejrzenia całej oferty.

Podkładka sprężynowa metalowa - zastosowanie

Ten oferowany tu drobny, sprężynujący element złączny jest ważnym trybikiem składowym wielu maszyn i konstrukcji. Wszędzie tam, gdzie występują drgania, oprócz śruby lub nakrętki powinna także pojawić się metalowa ocynkowana podkładka. Artykuł ma wielozakresowe zastosowanie, głównie w przemyśle meblarskim, budowlanym, elektronicznym, elektrotechnicznym, motoryzacyjnym, rowerowym, maszynowym. Akcesoria ograniczają możliwość wystąpienia sytuacji niebezpiecznej w trakcie pracy urządzeń czy podzespołów pojazdu mechanicznego. Niewłaściwie zabezpieczone spojenie może być w niektórych sytuacjach niebezpieczne i doprowadzić do wypadków. Artykuł ten pełni trzy zasadnicze funkcje:

  • ochronną - zabezpieczając podłoże podczas wykonywania łączenia oraz zapobiegając luzowaniu się i zginaniu śrub,
  • uszczelniającą - chroniąc spojenie przed wpływem agresywnych czynników zewnętrznych,
  • kompensującą - pozwalają na równomierne rozłożenie nacisku wykorzystanych w łączeniu materiałów.

Więcej informacji o parametrach technicznych i zastosowaniu znajduje się w opisach poszczególnych metalowych ocynkowanych sprężystych, sprężynowych i sprężynujących podkładek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl