Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Dostępne w naszym sklepie internetowym metalowe podkładki poszerzane do śrub to solidne, trwale i mocne elementy złączne. Ocynkowana galwaniczna powłoka powoduje, że skutecznie chronią przed korozją i sprawdzają się przy łączeniu praktycznie każdego typu materiału. Mamy wyłącznie artykuły zgodne z normami PN - Polskiego Komitetu Normalizacyjnego - i DIN - Niemieckiego Instytutu Normalizacji. W ciągłej sprzedaży są opakowania o różnej liczbie i wadze tych komponentów oraz kilkunastu rozmiarach, od M 2 do M 30.

Podkładka poszerzona metalowa - zastosowanie

Odkryj sprawdzone rozwiązania. Płaska poszerzana podkładka metalowa ocynkowana charakteryzuje się tym, że jej zewnętrzna średnica jest średnio trzy razy większa od cięciwy gwintu śruby. Produkt rekomenduje się do połączeń w materiałach miękkich, gdzie występuje konieczność zmniejszenia wgnieceń, odkształceń i naprężeń. Aplikacja tego elementu jest konieczna, w przypadku gdy łeb wkrętu jest mniejszy aniżeli otwór, do którego jest wkręcana. Podkładki metalowe zmniejszają jego średnicę oraz umożliwiają trwałe i bezpieczne łączenie materiałów.

Artykuł ma powszechne zastosowanie w budownictwie, pracach ciesielskich przy tworzeniu szkieletowej drewnianej konstrukcji domu, w energetyce, lotnictwie, motoryzacji i innych gałęziach przemysłu. Zalety pokrycia ocynkowaną warstwą to ochrona przed korozją, estetyczny wygląd, baza pod malowanie farbami, praktycznie nieznacznie zmienione parametry modeli do śrub.

Jeśli nie znalazłeś w katalogu odpowiedniego modelu poszerzanego lub masz jakieś dodatkowe pytania - skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi handlowcy i doradcy są do Twojej dyspozycji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl