Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

W tej kategorii asortymentowej znajdują się metalowe podkładki do śrub. W ciągłej dystrybucji mamy ocynkowane modele zwykłe, poszerzane i sprężynowe. W sklepie optimanarzedzia.pl można również zamówić elementy złączne z innych materiałów (np. eternitu, tworzywa). Oferujemy artykuły zgodne z obowiązującymi normami technicznymi PN-M i DIN oraz jakościowymi standardami ISO. Zapraszamy do przejrzenia całej oferty tych niezbędnych i wielofunkcyjnych elementów połączeniowych.

Podkładki do śrub metalowe - zastosowanie

Jednym z kluczowych elementów gwintowanych połączeń - obok nakrętek i śrub - są metalowe podkładki, które tworzą trwałe i odporne zespolenie materiałowe. Prosta budowa i łatwość użycia sprawiają, że artykuły te stanowią uniwersalny element używany zarówno w sektorach przemysłu, jak i branżach rolno-spożywczych. Dodatkowo ocynkowana powłoka zapewnia antykorozyjny charakter, co jest szczególnie ważne w działaniu wielu maszyn. Produkty tego typu znajdują również zastosowanie podczas naprawy urządzeń, a także w procesie budowania konstrukcji stalowych i drewnianych. Dzięki wykorzystaniu tych niewielkich akcesoriów wzmocnione zostaje połączenie śrubowe, co gwarantuje bezpieczeństwo eksploatacji budynku lub pracy pojazdu.

Oferowane w internetowym sklepie Optima Narzędzia metalowe podkładki do śrub mają różne rozmiary, grubości i twardości. W katalogu mamy artykuły okrągłe, kwadratowe, w kształcie rombu, płaskie, koronkowe, zębate. Te ocynkowane akcesoria sprawdzą się w profesjonalnym zakładzie stolarskim czy naprawczym, jak i przy hobbystycznych pracach wykonywanych w przydomowym warsztacie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl