• Kategorie
  • Szukaj
  • Szlifierki do ścian "ŻYRAFA"

Jednymi z elektronarzędzi, które usprawniają prebieg budowy i remontu, są szlifierki do ścian i sufitów. Dzięki nim  wykonanie niezbędnych zadań jest prostsze, przez co można szybciej przejść do kolejnych etapów prac. To bardzo przydatny sprzęt dostępny w naszej ofercie w wielu wariantach. Możesz wybierać przede wszystkim pomiędzy modelami kompaktowymi a szlifierką typu żyrafa – dzięki długiemu wysięgnikowi ułatwia ona dotarcie do trudno dostępnych miejsc i zapewnia wygodną, a jednocześnie bezpieczną pracę bez konieczności wchodzenia na drabinę. W naszym asortymencie znajdziesz modele o dużej mocy (ponad 700 W), które poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Przy zakupie trzeba sprawdzić długość rury ssącej oraz dostępność krążków ściernych o różnej gradacji.

Brak produktów do wyświetlenia

Do czego służą szlifierki do ścian?

Zanim przystąpisz do malowania czy tapetowania, należy się upewnić, że ściana jest idealnie równa. To dlatego po aplikacji gładzi trzeba wyszlifować powierzchnię. Można to robić ręcznie, ale znacznie lepiej użyć szlifierki do ścian i sufitów. To narządzie, które umożliwia uzyskanie wyższej precyzji, a jednocześnie znacznie przyspiesza pracę. Dostępne są modele o różnych rozmiarach głowic i wydajności. Warto zwracać szczególną uwagę na moc silnika, ale również na ergonomiczny design, który ułatwi wykonanie niezbędnych zadań oraz na masę urządzenia - im lżejsze, tym wygodniejsza obsługa.

Jeśli szukasz szlifierki do ścian lub sufitów najwyższej jakości, trafiłeś doskonale. Nasz asortyment obejmuje urządzenia uznanych na świecie marek (m.in. STAYER, Dedra, STANLEY), które dostarczają wydajny i niezawodny sprzęt odpowiedni zarówno dla profesjonalistów, jak i wymagających amatorów. To produkty, które wspomogą Cię podczas realizacji wielu zadań dzięki swojej wysokiej mocy, szybkim obrotom, ergonomicznej budowie i funkcjonalności.