• Kategorie
  • Szukaj
  • Pilarki ukosowe

Firmy zajmujące się wykończeniami wnętrz czy stolarką powinny być wyposażone w takie narzędzie jak piła ukosowa zwana też ukośnicą. Jest ona niezastąpiona przy wykonywaniu wielu precyzyjnych cięć. Ze względu na prostą obsługę pilarki mogą używać nie tylko fachowcy, ale także osoby, które na własną rękę wykonują drobne prace wykończeniowe. Sprzedajemy produkty takich marek jak DeWalt, Best, Sturmer czy Makita. W asortymencie mamy urządzenia z posuwem lub bez niego. Ta funkcja sprawdza się przy cięciu dłuższych elementów, gdyż pozwala na pewne prowadzenie materiału i tym samym zwiększa precyzję wykonywanej pracy. Ukośnica to narzędzie wielozadaniowe, które można u nas kupić w przystępnej cenie, dostosowując jej parametry do własnych potrzeb. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na:

   moc silnika,

   ilość obrotów na minutę,

   średnicę tarczy tnącej,

   sposób prowadzenia tarczy,

   funkcje dodatkowe.

Polecane przez nas piły ukosowe mają różne ceny w zależności od stopnia zaawansowania, rodzaju materiałów, jakie zostały użyte do produkcji i przeznaczenia.

Do czego służy piła ukosowa?

Elektronarzędzie mobilne, jakim jest pilarka ukosowa przeznaczona do użytku domowego, pozwala na obróbkę drewna i materiałów drewnopochodnych, takich jak panele czy płyty pilśniowe. Piła ułatwia precyzyjne cięcie tych materiałów pod różnymi kątami, dlatego jest idealna na przykład do przycinania listew przypodłogowych, kiedy łączy się je ze sobą, licząc na idealne spasowanie. Posuw w takich pilarkach nie jest konieczny. Fachowcom używającym ukośnic na co dzień proponuje się bardziej zaawansowane urządzenia o większej mocy i z posuwem, dzięki czemu można na nich obrabiać wiele materiałów takich jak drewno, metal czy tworzywa sztuczne bez względu na ich długość. Niektóre z nich mogą ciąć pod wieloma kątami i możnaz ich pomocą wykonywać nawet najbardziej skomplikowane elementy.

W asortymencie naszego sklepu znajdzie się ukośnica w atrakcyjnej cenie zarówno dla profesjonalisty, jak i użytkownika domowego. Na pewno przyda się w niejednym warsztacie, gdyż z powodzeniem może zastąpić zwykłą piłą stołową, która nie gwarantuje wysokiej precyzji cięcia pod kątem.